Yeni Depomuz Faaliyette

Yeni depomuz, 7500 metrekare kapalı alan ve 13.000 metrekare açık alan toplamda 20.500 metrekare büyüklüğündedir.

Milfit Boru, depolama kapasitesini artırmak ve üretim faaliyetlerini daha da geliştirmek amacıyla, toplamda 20.500 metrekare büyüklüğünde yeni bir depo açtı. Yeni depomuz, 7500 metrekare kapalı alan ve 13.000 metrekare açık alan içermektedir.

Bu yeni depomuz, Milfit Boru’nun genişleyen üretim kapasitesi ve artan müşteri talepleri karşısında ihtiyaç duyulan depolama alanını sağlamak içindir. Depo, şirketimiz müşterilerine daha iyi hizmet sunmasını sağlayacak ve ürünlerin daha hızlı ve verimli bir şekilde depolanmasına olanak tanıyacak.

Genel Müdürümüz, “Yeni depomuz, şirketimizin büyümesine ve müşterilerimize daha iyi hizmet vermemize olanak tanıyacak. Depolama kapasitemizi artırarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarına daha hızlı ve etkili bir şekilde yanıt vereceğiz” dedi. Firmamız yatırımlarıyla müşterilerine daha iyi hizmet vermeyi ve sürdürülebilir bir gelecek için çalışmayı hedeflemektedir.

Milfit Boru’nun yeni depo açılışı, şirketin sektördeki güçlü konumunu daha da pekiştirecek ve gelecekteki büyüme hedeflerini destekleyecektir.

Yeni Depomuzdan Fotoğraflar

Yeni Depomuz Faaliyette

Hakkımızda

MILFIT Boru ve Bağlantı Elemanları San. ve Tic. A.Ş. unvanı ile dikişsiz karbon çelik boru ithalatı ve boru bağlantı elemanları imalat ve ihracatını yapmak için kurulmuştur.

Gebze’de bulunan fabrikasında dikişsiz çelik çekme boru bağlantı elemanları üretmekte olup üretim ve stok programı EN ve ASTM normlarında ½ ” den 24″ e kadar (DN 15 – DN 600) dikişsiz karbon çelik dirsek, te parçası, redüksiyon ve kep’ten oluşmaktadır.

Son teknolojiye sahip fabrikası ve deneyimli kadrosu ile MILFIT markalı ürünlerimizi uluslararası standartlara uygun olarak üretmektedir.

Müşterilerimizin talep ve önerilerini göz önünde bulundurarak yapılandırdığımız geniş üretim gamı ve sürekli stok programımızla piyasanın ihtiyaçlarına en kısa sürede çözüm üretmekteyiz.
N
Ham madde tedarikindeki devamlılık ve gücüyle boru piyasasının belirsiz olduğu, fiyatların istikrarsız seyrettiği zor dönemlerde dahi rekabetçi kalabilmekte ve müşterilerine vermiş olduğu tarihlere uyarak üstün kaliteli hizmet sağlamaktadır.

Yazımızın devamı için burayı tıklayın.

Dikişsiz çelik çekme boru ve bağlantı elemanları kataloğumuz için burayı tıklayın.