Düsseldorf Boru Fuarı 2024 – Dikişsiz Çelik Çekme Boru ve Fittings

Düsseldorf’ta düzenlenen #WireandTube2024 fuarında müşterilerimizle birlikte en iyiler arasına katıldık. Standımızı ziyarete gelen herkese çok teşekkür ederiz. Siz değerli müşterilerimiz ve dostlarımızla bir kez daha yüz yüze görüşmek bizim için önemli ve güzeldi. 2026’da tekrar görüşmek üzere! Bizi takip etmeye devam edin!

Şirketimizin Dış Ticaret Müdürü Fırat Köse’nin açıklamaları şöyle,

Fuarın ilk gününden itibaren ziyaretçilerimizin yoğun ilgisi ile karşılaştık. Müşterilerimizle ve tedarikçilerimizle yüz yüze gelme fırsatını bulduk. Firmamız bu fuara katılım göstererek ürünlerimizi ve geleceğe dönük yatırımlarımızı dünya geneline tanıtmış olduk.

Öte yandan fuarda daha öncede aynı olan salon ve standımızla yer alarak yoğun bir şekilde ürünlerimizi tanıtmak ve yeni iş bağlantıları kurmak için çalıştık. Şirketimizin geniş ürün yelpazesi ve yüksek kalitesi, fuar boyunca birçok kişi tarafından takdir edildi. Fuarda aldığımız olumlu geri bildirimler, ürünlerimizin kalitesini ve sektördeki liderliğimizi bir kez daha kanıtlamış oldu.

 

We Manufacture Pipe & Butt-weld Fittings

Wire&Tube Düsseldorf Fuarı Nedir?

Wire&Tube Düsseldorf, 1988 yılında kurulan ve Almanya’nın Düsseldorf şehrinde düzenlenen Uluslararası Tel ve Boru Fuarı’dır. Wire&Tube Düsseldorf, 2018 yılında 57 ülkeden 1242 katılımcı ve 29838 ziyaretçiyi konuk etmiştir. Tüp, boru endüstrisi için dünyanın önde gelen fuarıdır ve bu nedenle boru üreten, işleyen ve kullanan tüm profesyoneller için en önemli ağdır. Odak ürün grupları arasında hammadde, boru ve ek parçaları, boru imalat makineleri, proses teknolojisi araçları ve ilgili aletler, ölçüm, test ve kontrol teknolojisi, profiller ve ilgili ekipmanların yanı sıra bahsedilen alanlar için kullanılan makineler bulunmaktadır.

#pipe #pipes #wireandtube #tradefair #düsseldorf #finallytradefair #messedüsseldorf #milfitheryerde #seamlesssteelpipe #seamlesspipe #carbonsteel #fittings #pipefittings #fittingsmanufacturer #globalsupplier #fittingssupplier #steelpipe #thankyou