Düsseldorf Boru Fuarı 2022 – Dikişsiz Çelik Çekme Boru ve Fittings

Düsseldorf Boru Fuarı 2022 – Dikişsiz Çelik Çekme Boru ve Fittings: Dünyanın en büyük boru fuarı olan Düsseldorf’taki #Tube2022 fuarında müşterilerimizle birlikte en iyilere katıldık. Standımızı ziyarete gelen herkese çok teşekkür ederiz. İki yıllık Pandemi kısıtlamalarının ardından sizlerle, siz değerli müşterilerimizle, dostlarımızla bir kez daha yüz yüze görüşmek bizim için önemli ve gecikmiş bir durumdu. 2024’te tekrar görüşmek üzere! Bizi takip etmeye devam edin!

We Manufacture Pipe & Butt-weld Fittings

Wire&Tube Düsseldorf Fuarı Nedir?

Wire&Tube Düsseldorf, 1988 yılında kurulan ve Almanya’nın Düsseldorf şehrinde düzenlenen Uluslararası Tel ve Boru Fuarı’dır. Wire&Tube Düsseldorf, 2018 yılında 57 ülkeden 1242 katılımcı ve 29838 ziyaretçiyi konuk etmiştir. Tüp, boru endüstrisi için dünyanın önde gelen fuarıdır ve bu nedenle boru üreten, işleyen ve kullanan tüm profesyoneller için en önemli ağdır. Odak ürün grupları arasında hammadde, boru ve ek parçaları, boru imalat makineleri, proses teknolojisi araçları ve ilgili aletler, ölçüm, test ve kontrol teknolojisi, profiller ve ilgili ekipmanların yanı sıra bahsedilen alanlar için kullanılan makineler bulunmaktadır.

#pipe #pipes #wireandtube #tradefair #düsseldorf #finallytradefair #messedüsseldorf #milfitheryerde #seamlesssteelpipe #seamlesspipe #carbonsteel #fittings #pipefittings #fittingsmanufacturer #globalsupplier #fittingssupplier #steelpipe #thankyou