Wire & Tube Fuarına Başarıyla Katıldık

Düsseldorf’ta düzenlenen #WireandTube2024 fuarında müşterilerimizle birlikte en iyiler arasına katıldık. Standımızı ziyarete gelen herkese çok teşekkür ederiz. Siz değerli müşterilerimiz ve dostlarımızla bir kez daha yüz yüze görüşmek bizim için önemli ve güzeldi. 2026’da tekrar görüşmek üzere! 

#WireTube2024 #MilfitBoru #SektördeYenilikler #Düsseldorf #Tradefair #wireandTube2024 #Tube2024 #steeltubes

"Milfit Boru A.Ş., DNV Üretici Sertifikasıyla Yenilik ve Kaliteyi Taçlandırıyor!"

Milfit Boru A.Ş., sektör liderliğini pekiştirerek Det Norske Veritas – (DNV) üretici sertifikasını almanın gururunu yaşıyor, bu başarıyla şirketin kalite ve güvenilirlik standartlarına olan bağlılığı resmiyet kazanıyor.

"Milfit Boru A.Ş. İnovasyon ve Kalitenin Zirvesine Ulaşıyor!"

Dikişsiz çelik çekme boru endüstrisinde lider Milfit Boru A.Ş., PED ve AD2000 Merkblätt W0 üretici sertifikalarını gururla sunar. Sektörün önde gelen temsilcisi olarak, inovasyon ve kaliteyi bir araya getirmeye devam ediyoruz.

Petrol Borusu

Petrol ve Gaz Hattı Boruları

API 5L, ASTM ve ASME standardına uygun ve kaynak ağızlı veya API 5B standardına uygun dişli-manşonlu olarak Grade A ve Grade B kalite çelikler kullanılarak üretilen borulardır. Petrol Rafinerileri Petrol Tesisleri Gaz Tesisleri Kimyasal Depolama Tesisleri Termik Santraller ve Tesisleri HES Santralleri ve Tesisleri Endüstriyel Tesisler Limanlar

Eşanjör Borusu

Eşanjör Boruları

Isı eşanjörleri, kazan ve kondenslerde kullanılan ve genellikle ASME ve ASTM standartlarında A179, A192, A210 kalitelerde tercih edilen eşanjör borularına ek olarak Avrupa standardında EN 10216-2 üretim normunda alaşımlı ve alaşımsız yüksek sıcaklık kazan boruları da bu amaçla proje bazlı kullanılabilmektedir.

Dikişsiz Çelik Çekme Boru - Kazan Borusu

Kazan Boruları

Buhar kazanları, akışkan yataklı kazanlar, kızgın yağ kazanları yanı sıra her türlü pişirme fırınları, baca ve filtre sistemleri, basınçlı kaplar ve asfalt plentlerinde kullanılan , son derece üstün kalite ve kullanım koşullarına uygun çeşitli çelik sınıfları ve boyutları gerektiren borulardır. 750 ˚C sıcaklığa kadar çalışabilen kazanlarda süper heater, serpantin ve

Mekanik Borusu

Mekanik Tesisat Boruları

Dikişsiz çelik çekme Mekanik Borular otomotiv sanayinde, hidrolik sistemlerde, vagon imalat sanayinde ve zirai aletler sanayinde kullanılan, DIN 1629 standardına uygun St 52 ve özel amaçlar için geliştirilmiş 24Mn4 kalite çeliklerden üretilen borulardır. Milfit Boru A.Ş. enerji, otomobil ve inşaat makineleri  gibi endüstriyel makine pazarı da dahil olmak

Dikişsiz Çelik Çekme Boru - Hidrolik Borusu

Hidrolik ve Pnömatik Devre Boruları

Hidrolik ünitelerde akışkanı veya havayı tanklardan alıcılara alıcılardan tekrar tanka taşıyan elemanlardır. Yüksek basınca dayanıklı soğuk çekim dikişsiz çelik çekme borulardan EN 10305-4 E235+N ( St37-4 NBK ) veya E355+N (St 52 NBK) kalite standartlarında imal edilirler. Kullanım yerleri ve amaçlarına göre yağlı, fosfatlı ve Cr6 Free galvanizli olarak üretilirler.

Dikişsiz Boru - Konstrüksiyon Borusu

Konstrüksiyon Boruları

Konstrüksiyon boruları son yıllarda artan sosyal güvenlik güvencesi, maliyet etkinliği ve estetik ihtiyacı nedeniyle, inşaat mühendisliği ve inşaat gibi alanlarda kullanılmaktadır. Bunun sonucunda artan talepler karşısında çelik borular için birçok yeni özellik gerekli hale gelmiştir.

Çelik Boru - Petrol Borusu

Casing & Tubing Boruları

Casing boruları Petrol, Doğal Gaz, Sıcak Su, Buhar, Yer altı Suları ile Tuz ve benzeri katı malzemelerin yeryüzüne çıkarılması amacıyla açılan sondaj kuyularında kullanılan geniş çaplı borulardır. Genellikle API 5CT Standardına göre, H40, J55, K55, N80-Q, M65, L80, C90, C95, T95, P110 ve Q125 gibi çelik kalitelerinde üretilmekte olup çapları 4 ½” (114,3 mm) ile 20” (508 mm) arasında değişir.

Dikişsiz Çelik Çekme Boru!

Tek Çatı Altında Üretim

Uluslararası Onaylı Üretici

Sektör Deneyimi

Güven

Müşteri Odaklı Hizmet

Zamanında Teslimat

Her Proje bizim için önemlidir!

Projeleriniz, dikişsiz çelik çekme boru veya boru bağlantı elemanları ihtiyaçlarınız ister küçük ister büyük olsun bizim için her proje önemlidir!

Müşterilerimizle birlikte, sürekli bir diyalog içinde optimum dikişsiz boru ve boru bağlantı elemanları çözümünü geliştiriyoruz.

Milfit Boru olarak yurt içi ve yurt dışı müşterilerimizin dikişsiz boru ve boru bağlantı elemanları ihtiyaçları ve gereksinimleri her zaman birinci önceliğimiz olmuştur.

Dikişsiz Boru

Hakkımızda

MILFIT BORU A.Ş., dikişsiz çelik çekme borular ve boru bağlantı elemanlarını birlikte aynı çatı altında üretimini yapan benzersiz bir üreticidir.

error: Content is protected !!