DİKİŞSİZ ÇELİK ÇEKME BORU SATIŞIMIZ BAŞLAMIŞTIR

Mekanik Tesisat Boruları – Eşanjör Boruları – Kazan Boruları – Petrol ve Gaz Boruları –  Hidrolik ve Pnömatik Boruları – Casing Boruları – Konstrüksiyon Boruları

Boru-ve-baglanti-elemanlari-resim

BORU BAĞLANTI ELEMANLARI (FITTINGS)

Şirketimiz, MILFIT Boru ve Bağlantı Elemanları San. ve Tic. A.Ş. unvanı ile dikişsiz karbon çelik boru ithalatı ve boru bağlantı elemanları imalat ve ihracatını yapmak için kurulmuştur. Firmamızın üretim ve stok programı EN ve ASTM normlarında ½ ” den 24″ e kadar (DN 15 – DN 600) dikişsiz karbon çelik dirsek, te parçası, redüksiyon ve kep’ten oluşmaktadır.

Dikissiz-Boru-Milfit-Boru

DİKİŞSİZ ÇELİK ÇEKME BORU

Artan Dikişsiz Çelik Boru ithalatı, satış ve stok miktarı ile sektörde yerini almıştır. Çelik sektöründe deneyimli ekibimiz ve çağdaş işletme anlayışıyla beraber başta gemi imalatı olmak üzere; tesisat, ısı, inşaat, enerji, otomotiv ve tüm  sanayi kollarına Türkiye’de toptan ve perakende olarak hizmet vermekteyiz.

Boru-ve-baglanti-elemanlari-resim

ÜRÜNLERİMİZ

  • Dikişsiz Çelik Çekme Boru
  • DIN ve ASTM normlarında Çelik Dirsek
  • DIN ve ASTM normlarında Çelik Tee
  • DIN ve ASTM normlarında Çelik Kep
  • DIN ve ASTM normlarında Çelik Redüksiyon
  • DIN ve ASTM normlarında Çelik Flanş

Hakkımızda

Zamanında Teslim

Müşterilerimizin talep ve önerilerini göz önünde bulundurarak yapılandırdığımız geniş üretim gamı ve sürekli stok programımızla piyasanın ihtiyaçlarına en kısa sürede çözüm üretmekteyiz.

Tedarik

Ham madde tedarikindeki devamlılık ve gücüyle boru piyasasının belirsiz olduğu, fiyatların istikrarsız seyrettiği zor dönemlerde dahi rekabetçi kalabilmekte ve müşterilerine vermiş olduğu tarihlere uyarak üstün kaliteli hizmet sağlamaktadır.

Kalite

Son teknolojiye sahip fabrikası ve deneyimli kadrosu ile MILFIT markalı ürünlerimizi uluslararası standartlara uygun olarak üretmekte ve ürün kalitesinde gösterdiğimiz hassasiyeti ürünlerin ambalajlanmasında ve korunmasında da göstermekteyiz.

İHRACAT

Pazara girişiyle kısa süre içinde yurtiçinin önde gelen üreticileri olup başta Avrupa ülkelerine yapmış olduğu ihracatlar ile yurtdışında da tanınan bir üretici olmuştur.

TON ÜZERİ AYLIK ÜRETİM

TON ÜZERİ STOK KABİLİYETİ

'DAN FAZLA ÜLKEYE İHRACAT

Önceliğimiz Müşteri Memnuniyeti

“Müşterilerimizin her birinin kendi proje ve dikişsiz boru ihtiyaçları vardır. Milfit Boru çözüm odaklı, stratejik bir ortak olarak hızlı ve güvenilir bir şekilde sizinle yoğun bir diyalog içindeyiz. ”

“Firmamız ve personelimiz kapsamlı bilgi birikimi ve uzun süreli uzmanlıkla, siz değerli müşterilerimizi güvenilir bir tedarikçi ve çözüm odaklı, stratejik geliştirme ortağı olarak destekliyoruz.”

“Milfit Boru olarak ithal etmekte olduğumuz tüm Dikişsiz Çelik Borular ” EN , DIN, ASTM, API ve GOST ” normlarında ve üretici test sertifikalı olup sertifikalarıyla birlikte teslim edilmektedir.”

Bizden fotoğraflar

Milfit Boru Bağlantı Elemanları Dikişsiz Çelik Dirsek - Milfit Fittings
Milfit Boru Bağlantı Elemanları Dikişsiz Çelik Dirsek - Milfit Fittings
Milfit Boru Bağlantı Elemanları Dikişsiz Çelik Dirsek - Milfit Fittings
Milfit Boru Bağlantı Elemanları Dikişsiz Çelik Dirsek - Milfit Fittings
error: Content is protected !!