Wire and Tube 2022

Wire and Tube 2022 tamamlandı.

Türkiye’nin dikişsiz çelik çekme boru ve boru bağlantı elemanlarının lideri Milft Boru A.Ş. olarak 2022 Düsseldorf Wire and Tube Fuarı’na katıldık.

Şirketimizin Fabrika Müdürü Cihan Akyol’un açıklamaları şöyle,

Fuarın ilk gününden itibaren ziyaretçilerimizin yoğun ilgisi ile karşılaştık. Müşterilerimizle ve tedarikçilerimizle yüz yüze gelme fırsatını bulduk. Firmamız bu fuara katılım göstererek ürünlerimizi ve geleceğe dönük yatırımlarımızı dünya geneline tanıtmış olduk.

Öte yandan fuarda toplam 120 metrekarelik standımızla yer alarak yoğun bir şekilde ürünlerimizi tanıtmak ve yeni iş bağlantıları kurmak için çalıştık. Şirketimizin geniş ürün yelpazesi ve yüksek kalitesi, fuar boyunca birçok kişi tarafından takdir edildi. Fuarda aldığımız olumlu geri bildirimler, ürünlerimizin kalitesini ve sektördeki liderliğimizi bir kez daha kanıtlamış oldu.

Düsseldorf Wire and Tube Fuarı Videomuz

Wire and Tube 2022

Hakkımızda

MILFIT Boru ve Bağlantı Elemanları San. ve Tic. A.Ş. unvanı ile dikişsiz karbon çelik boru ithalatı ve boru bağlantı elemanları imalat ve ihracatını yapmak için kurulmuştur.

Gebze’de bulunan fabrikasında dikişsiz çelik çekme boru bağlantı elemanları üretmekte olup üretim ve stok programı EN ve ASTM normlarında ½ ” den 24″ e kadar (DN 15 – DN 600) dikişsiz karbon çelik dirsek, te parçası, redüksiyon ve kep’ten oluşmaktadır.

Son teknolojiye sahip fabrikası ve deneyimli kadrosu ile MILFIT markalı ürünlerimizi uluslararası standartlara uygun olarak üretmektedir.

Müşterilerimizin talep ve önerilerini göz önünde bulundurarak yapılandırdığımız geniş üretim gamı ve sürekli stok programımızla piyasanın ihtiyaçlarına en kısa sürede çözüm üretmekteyiz.
N
Ham madde tedarikindeki devamlılık ve gücüyle boru piyasasının belirsiz olduğu, fiyatların istikrarsız seyrettiği zor dönemlerde dahi rekabetçi kalabilmekte ve müşterilerine vermiş olduğu tarihlere uyarak üstün kaliteli hizmet sağlamaktadır.

Yazımızın devamı için burayı tıklayın.

Düsseldorf Wire and Tube Fuarı, 1986 yılından beri her iki yılda bir düzenlenen ve dünya genelindeki çelik boru ve tel endüstrilerinin önde gelen firmalarını bir araya getiren önemli bir etkinlik.

Dikişsiz çelik çekme boru ve bağlantı elemanları kataloğumuz için burayı tıklayın.