Dikişsiz Çelik Boru ve Fittings İhracatı

Dikişsiz Çelik Boru ve Fittings İhracatı

Türkiye merkezli bir çelik boru ve fittings üreticisi olan firmamız Milfit Boru A.Ş., yüksek kaliteli ürünleriyle 30’dan fazla ülkeye ihracat yapıyor. Firmamız, tersane, hidrolik, pnömatik, petrokimya, enerji, inşaat ve madencilik gibi sektörlerde kullanılan dikişsiz çelik boru ve fittingsler üretiyor.

Milfit Boru A.Ş., üretiminde son teknolojiyi kullanarak yetkin personeli ile kendi kalite kontrol laboratuvarında yapılan testler sayesinde yüksek standartlarda çelik boru ve fittingsler üretiyor. Firma, ISO 9001:2015 kalite yönetim sistemi, TSE ve TÜV Rheinland gibi uluslararası kalite sertifikalarına sahip olmasıyla da ürün kalitesini garanti altına alıyor.

Firmamız, ürün yelpazesinde karbon çeliğinden üretilen dikişsiz çelik boru ve fittingsler ( Dirsek, Kep, Tee, Redüksiyon )bulunuyor. Bu ürünlerin çapı ve et kalınlığı da müşterilerin ihtiyaçlarına uygun olarak farklılaştırılabiliyor.

Milfit Boru A.Ş., müşteri taleplerine hızlı ve esnek bir şekilde yanıt vermek için yüksek stok seviyelerine sahip. Ayrıca, ürünlerinin teslimatını güvenli ve hızlı bir şekilde yapmak için özenle seçilmiş lojistik şirketleriyle çalışmaktayız.

Firmamız, müşteri odaklı yaklaşımı, müşteri memnuniyetine verdiği önem ve yüksek kaliteli ürünleriyle sektörde lider konumda yer alıyor. Milfit Boru A.Ş., Türkiye’nin yanı sıra dünya genelinde çeşitli projelere de imza atarak, uluslararası arenada da güvenilir bir isim haline gelmiştir. Şirketimiz, müşterileriyle uzun vadeli işbirlikleri kurarak sektördeki başarısını sürdürmeyi hedefliyor.

Dikişsiz Çelik Boru ve Fittings İhracat Videomuz

Dikişsiz Çelik Boru ve Fittings İhracatı

Hakkımızda

MILFIT Boru ve Bağlantı Elemanları San. ve Tic. A.Ş. unvanı ile dikişsiz karbon çelik boru ithalatı ve boru bağlantı elemanları imalat ve ihracatını yapmak için kurulmuştur.

Gebze’de bulunan fabrikasında dikişsiz çelik çekme boru bağlantı elemanları üretmekte olup üretim ve stok programı EN ve ASTM normlarında ½ ” den 24″ e kadar (DN 15 – DN 600) dikişsiz karbon çelik dirsek, te parçası, redüksiyon ve kep’ten oluşmaktadır.

Son teknolojiye sahip fabrikası ve deneyimli kadrosu ile MILFIT markalı ürünlerimizi uluslararası standartlara uygun olarak üretmektedir.

Müşterilerimizin talep ve önerilerini göz önünde bulundurarak yapılandırdığımız geniş üretim gamı ve sürekli stok programımızla piyasanın ihtiyaçlarına en kısa sürede çözüm üretmekteyiz.
N
Ham madde tedarikindeki devamlılık ve gücüyle boru piyasasının belirsiz olduğu, fiyatların istikrarsız seyrettiği zor dönemlerde dahi rekabetçi kalabilmekte ve müşterilerine vermiş olduğu tarihlere uyarak üstün kaliteli hizmet sağlamaktadır.

Yazımızın devamı için burayı tıklayın.

Dikişsiz çelik çekme boru ve bağlantı elemanları kataloğumuz için burayı tıklayın.